Zakup i Wynajem pojazdów używanych

Posiadamy szeroką ofertę samochodów poleasingowych. Zapewniamy duży wybór marek oraz modeli w dowolnym budżecie. Pojazdy są starannie wyselekcjonowane na podstawie ich wieku, przebiegu, stanu technicznego oraz specyfikacji. Dzięki szybkim i przejrzystym procedurom kupno auta jest prostsze niż kiedykolwiek!

Ekspertyza niezależnego rzeczoznawcy

Stan pojazdów udostępnionych do zakupu jest starannie sprawdzany przed umieszczeniem na platformie.

Pierwszy właściciel

Gwarantujemy legalność pochodzenia samochodów. Wszystkie pojazdy pochodzą z polskich salonów.

Pełna historia i przebieg

Zapewniamy Ci dostęp do pełnej historii serwisowej i ubezpieczeniowej auta oraz udokumentowanego przebiegu.

Dostawa pod drzwi

Istnieje możliwość przygotowania i dostarczenia pojazdu do wybranej lokalizacji na terenie Polski. Pojazd zostanie wyczyszczony i odświeżony oraz dostarczony z co najmniej jedną czwartą zbiornika paliwa.

Skorzystaj z wynajmu pojazdu poleasingowego w Arval! Oprócz finansowania w ramach miesięcznej raty otrzymujesz szereg usług dodatkowych. Po zakończeniu umowy najmu możesz zwrócić pojazd do nas.

Pojazdy świetnej jakości

Samochody dostępne w wynajmie są starannie wyselekcjonowane na podstawie ich wieku, przebiegu, stanu technicznego oraz specyfikacji. Wszystkie pojazdy mają dostępną pełną historię serwisową i udokumentowany przebieg.

Elastyczność

W przypadku wynajmu auta poleasingowego masz możliwość wyboru jednej z 3 opcji przebiegu rocznego, na okres 24 miesięcy.

Dostępność od ręki

Auta poleasingowe czekają na Ciebie na naszym placu. W zależności od tego jak szybko przejdziesz przez nasz proces, auto będzie gotowe do odbioru już na następny dzień roboczy po podpisaniu umowy!

Usługi dodatkowe

W ramach miesięcznej raty zapewniamy Ci szereg usług dodatkowych: ubezpieczenie, obsługę serwisową, assistance 24h, samochód zastępczy, karty paliwowe oraz dostęp do aplikacji My Arval Mobile.

Nielimitowany pakiet opon

Usługa zapewnia zakup i wymianę zużytych opon.

Opcja Arval Flex

Wynajem elastyczny już od 1-go miesiąca, z miesięcznym okresem wypowiedzenia umowy.

Masz pytanie?